KSIĘGOWOŚĆ

DLA SPÓŁEK Z O.O.

Pełna obsługa – księgowość, podatki, administracja

W trosce o komfort, wygodę i oszczędność czasu naszych Klientów oferujemy elastyczną formę współpracy. Możemy prowadzić biuro zdalnie i za dodatkową opłatą odebrać dokumenty w dogodnym czasie oraz miejscu. Zapewniamy pełną przejrzystość prowadzonych działań.

Świadczymy usługi księgowe w następującym zakresie:

 • Apełna księgowość (księgi handlowe) zgodnie z Ustawą o rachunkowości,
 • Aksięgi przychodów i rozchodów,
 • Aryczałt od przychodów ewidencjonowanych,
 • Adeklaracje podatkowe (rozliczenie miesięczne, kwartalne, roczne),
 • Awycena aktywów i pasywów na podstawie danych wynikających z ksiąg rachunkowych oraz ustalania wyniku finansowego Zleceniodawcy,
 • Awyprowadzanie z zaległości,
 • Apomoc przy wyborze formy prawnej oraz sposobu opodatkowania dla podmiotów rozpoczynających działalność,
 • Arejestrację firmy wraz z obsługą formalności (wpis do ewidencji działalności gospodarczej, KRS, REGON, ZUS, US, itd.),

Ponad to możesz liczyć na wsparcie w zakresie:

 • Apomoc przy tworzeniu polityki rachunkowości (w jednostkach prowadzących pełną księgowość) czy wdrażaniu systemu obiegu dokumentów,
 • Asporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
 • Asporządzanie sprawozdań wymaganych przez GUS, NBP itp.,
 • Aprzygotowywanie wewnętrznych raportów dla właściciela,
 • Areprezentowanie klienta przed organami administracji publicznej, także podczas kontroli.

Księgowość to dziedzina, w której liczy się terminowość oraz każdy, pozornie nawet najdrobniejszy detal. Dlatego warto ją przekazać w ręce ludzi dla których jest pasją. Świadczymy usługi w Gdańsku, Gdyni, Sopocie.

Opinie naszych klientów

Pisarz ma pisać a nie rozmawiać z urzędami. Dlatego polecam Biuro Rachunkowe Precyzja bo tam czuję że jestem więcej niż tylko klientem.Vincent V. Severski

Vincent V. Severski

Pisarz, felietonista, były oficer polskiego wywiadu. Najpopularniejszy autor powieści szpiegowskich, m.in. "Nielegalni" (Canał+ nakręcił serial pod tym samym tytułem), "Niewierni", "Nieśmiertelni", "niepokorni", "Plac Senacki 6PM".

ZUS, urząd skarbowy – to nie są rzeczy, którymi chcę się zajmować jako żeglarz i trener. Dlatego Biuro Rachunkowe Precyzja to najlepszy wybór jakiego dokonałem w kwestii swoich podatków w Polsce i zagranicą. Bardzo polecam!.

Jacek Nowak

Jacek Nowak

Żeglarz i trener kadry narodowej Finlandii w klasie 49er

Informatyk rozumie procesy, które są logiczne. Dlatego jeśli chodzi o polski system podatkowy wolę korzystać z Biura Rachunkowego Precyzja.

Marcin Bielecki

Marcin Bielecki

Programista baz danych

Mieszkam za granicą, połowę roku spędzam trenując na całym świecie, czasami w egzotycznych krajach. Biuro Precyzja pozwala mi nie martwić się kwestami podatkowymi i skupić się na pracy. Polecam!

Tomasz Januszewski

Tomasz Januszewski

Jeden z najlepszych trenerów żeglarstwa olimpijskiej klasy 49er. Wieloletni zawodnik polskiej Kadry Narodowej w Żeglarstwie, były trener Kadry Narodowej Indii, obecnie trener kadry 49er FX w Finlandii.

Księgowość przez internet

Zależy Ci na wygodzie? Mieszkasz w Polsce albo zagranicą? Nie chcesz jeździć z fakturami do biura rachunkowego? 

A może chcesz mieć dostęp do sprawdzonych usług? Mamy dla Ciebie propozycję: pełną obsługę przez internet. Po prostu wysyłasz nam faktury mailem a my zajmujemy się resztą. Kontaktujemy się mailem, telefonicznie albo przez komunikatory lub aplikację Slack.

W ten sposób oszczędzasz swój czas! A czas to pieniądz!
Świadczymy usługi w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i w Warszawie oraz online – na całym świecie.

Po prostu zadzwoń: +48 517 855 874