W Biurze Rachunkowym Precyzja każdy element naszej pracy opiera się na fundamentalnym pytaniu „dlaczego?” Nasza odpowiedź jest jasna: chcemy i lubimy pomagać przedsiębiorcom w rozwijaniu ich działalności oraz asystować im w zrozumieniu i stosowaniu skomplikowanych przepisów finansowych. Wierzymy bowiem w wartość budowania trwałych, opartych na wzajemnym zaufaniu relacji.

Nasze zaangażowanie wynika z przekonania, że prawdziwa pomoc to nie tylko dostarczanie usług księgowych, ale także bycie partnerem, który aktywnie przyczynia się do sukcesu naszych klientów. To dlatego zdecydowaliśmy się na skupienie naszej działalności na obszarach, które są szczególnie wymagające — takich jak prowadzenie działalności gospodarczej za granicą, rozliczenia międzynarodowe i delegowanie pracowników za granicę. Te obszary często sprawiają trudność zarówno polskim przedsiębiorcom, jak i tym z zagranicy, którzy chcą w Polsce zacząć prowadzić swoją działalność.

Polski system podatkowy należy do najmniej przyjaznych na świecie – dlatego wsparcie takich firma jak nasza jest niezbędne.

Rozumiemy wyzwania, z jakimi mierzą się nasi klienci — od zmieniających się regulacji podatkowych, przez zawiłości prawne, aż po potrzebę zrozumienia międzynarodowego środowiska biznesowego. Nasza wiedza i doświadczenie są narzędziami, które pozwalają nam skutecznie i efektywnie wspierać naszych klientów w tych aspektach.

Stawiamy na ciągłe kształcenie i rozwój, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach, aby zawsze być na bieżąco z najnowszymi trendami i zmianami w prawie. To pozwala nam nie tylko odpowiedzieć na bieżące potrzeby naszych klientów, ale również przewidywać przyszłe wyzwania i odpowiednio na nie reagować.

Dążenie do doskonałości w każdym aspekcie naszej pracy jest dla nas sposobem na realizację naszej głównej misji — pomocy. W Biurze Rachunkowym Precyzja, kiedy pytamy „dlaczego?”, zawsze odpowiadamy: „By pomagać naszym klientom”.

Opinie naszych klientów

Pisarz ma pisać a nie rozmawiać z urzędami. Dlatego polecam Biuro Rachunkowe Precyzja bo tam czuję że jestem więcej niż tylko klientem.Vincent V. Severski

Vincent V. Severski

Pisarz, felietonista, były oficer polskiego wywiadu. Najpopularniejszy autor powieści szpiegowskich, m.in. "Nielegalni" (Canał+ nakręcił serial pod tym samym tytułem), "Niewierni", "Nieśmiertelni", "niepokorni", "Plac Senacki 6PM".

ZUS, urząd skarbowy – to nie są rzeczy, którymi chcę się zajmować jako żeglarz i trener. Dlatego Biuro Rachunkowe Precyzja to najlepszy wybór jakiego dokonałem w kwestii swoich podatków w Polsce i zagranicą. Bardzo polecam!.

Jacek Nowak

Jacek Nowak

Żeglarz i trener kadry narodowej Finlandii w klasie 49er

Informatyk rozumie procesy, które są logiczne. Dlatego jeśli chodzi o polski system podatkowy wolę korzystać z Biura Rachunkowego Precyzja.

Marcin Bielecki

Marcin Bielecki

Programista baz danych

Mieszkam za granicą, połowę roku spędzam trenując na całym świecie, czasami w egzotycznych krajach. Biuro Precyzja pozwala mi nie martwić się kwestami podatkowymi i skupić się na pracy. Polecam!

Tomasz Januszewski

Tomasz Januszewski

Jeden z najlepszych trenerów żeglarstwa olimpijskiej klasy 49er. Wieloletni zawodnik polskiej Kadry Narodowej w Żeglarstwie, były trener Kadry Narodowej Indii, obecnie trener kadry 49er FX w Finlandii.

Nawiązałem współpracę z biurem „Precyzja” z polecenia od kolegi gdy zobaczyłem, że mój księgowy zaczyna gubić się w tym co robi. Od początku czułem, że to jest to czego szukam. Polecam każdemu kto potrzebuje usług świadczonych na najwyższym poziomie. Pani Olga jest prawdziwym księgowym z powołania. Szybko i rzeczowo odpowiada na pytania, zajmie się każdą niepokojącą cię kwestią, a do tego objaśni wszystko w taki sposób, że wiesz co należy zrobić.

Michał Szajnicki

Michał Szajnicki

Opinie Google
Świetna obsługa, super komunikacja i przede wszystkim bardzo duże doświadczenie. Polecam! 🙂

Michał Marczak

Opinie Google

Bardzo polecam współpracę z Biurem, na pewno jeszcze skorzystamy. P. Olga nie tylko wykonała samą usługę rozliczenia PIT, ale też służyła dodatkową konsultacją w skomplikowanym temacie przychodu z zagranicy.

Marzena Bankowska

Marzena Bankowska

Opinie Google

Biuro Rachunkowe Precyzja zasługuje w 100% na ta nazwę – obsługa jest bardzo mila na wszystkie pytania jest precyzyjna odpowiedz w błyskawicznym czasie jestem bardzo zadowolony z współpracy z Precyzja polecam to biuro dla wszystkich zaintersowanych.

Waldemar Wielogorski

Waldemar Wielogorski

Opinie Google

Już drugi rok korzystam z usług tego biura i jestem bardzo zadowolona. Polecam 🙂

Ika Ika

Ika Ika

Opinie Google

Biuro Precyzja to profesjonalne biuro rachunkowe.
Fachowa i przyjemna obsługa również klientów zagranicznych.
Bardzo dobry kontakt z p. Olgą podczas załatwiania spraw
– szybko i na czas.
Mocno polecam.

Bożena Sanocka

Bożena Sanocka

Opinie Google
Świetne podejście do klienta. Profesjonalna obsługa i pomoc w każdej sytuacji. Serdecznie polecam.

Łukasz Sobolewski

Opinie Google
Bardzo polecam Biuro Rachunkowe Precyzja. Korzystałam z pomocy w rozliczeniu PIT. Szybkie wykonanie usługi, pomoc w każdej kwestii.

Joanna W.

Opinie Google

Księgowość przez internet

Zależy Ci na wygodzie? Mieszkasz w Polsce albo zagranicą? Nie chcesz jeździć z fakturami do biura rachunkowego? 

A może chcesz mieć dostęp do sprawdzonych usług? Mamy dla Ciebie propozycję: pełną obsługę przez internet. Po prostu wysyłasz nam faktury mailem a my zajmujemy się resztą. Kontaktujemy się mailem, telefonicznie albo przez komunikatory lub aplikację Slack.

W ten sposób oszczędzasz swój czas! A czas to pieniądz!
Świadczymy usługi w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i w Warszawie oraz online – na całym świecie.

Po prostu zadzwoń: +48 517 855 874